فیماهنگ تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و در پایگاه ساماندهی ثبت شده است

دانلود آهنگ داب استپ داب استپ

اطلاعات

تعداد دانلود : 35

تعداد بازدید : 7976

 دانلود آهنگ 40 Cal
دانلود آهنگ 40 Cal دانلود آهنگ Dubstep
دانلود آهنگ
اطلاعات

تعداد دانلود : 6

تعداد بازدید : 2664

دانلود آهنگ  Police
دانلود آهنگ Police دانلود آهنگ Dubstep
دانلود آهنگ

دانلود آهنگ داب استپ

فیماهنگ آهنگ‌های Dubstep یکی از سبک‌های موسیقی الکترونیکی هستند که در دهه 2000 میلادی شکل گرفت. این سبک موسیقی با استفاده از بیت‌های آهنگین و پرتکرار و همچنین استفاده از بسیاری از صداهای الکترونیکی و نمونه‌های صوتی تولید می‌شود. ساختار آهنگ‌های Dubstep بر پایهٔ تناوب بیت‌های قوی و آهنگین با بیت‌های ضعیف و آرام استوار است. این سبک موسیقی با ترکیب بیس قوی و پرتکرار، پد‌های الکترونیکی، صداهای خشن و گاهی هم استفاده از وکال و نوازندگی ویولون، ابزارهای کلاسیک و غیره تولید می‌شود. آهنگ‌های Dubstep برای رقص و جذب توجه شنونده‌ها طراحی شده‌اند و باعث بلند شدن انرژی شنوندگان می‌شوند. به‌طور کلی، آهنگ‌های Dubstep برای شنوندگانی که عاشق صدای بسیار آهنگین هستند و می‌خواهند در کنسرت‌ها و محفل‌های رقص شرکت کنند، پیشنهاد می‌شود.

بیشتر آهنگ‌های Dubstep شامل بیت‌های آهنگین و سریع و با تنوع بسیاری از صداهای الکترونیکی هستند که به‌طور متناوب در آهنگ‌ها استفاده می‌شوند. این صداهای الکترونیکی می‌توانند شامل سینتی‌سایزر، درام‌های الکترونیکی، صداهای خارج از محیط، صداهای صنعتی، صداهای بالابرنده و غیره باشند. بیشتر آهنگ‌های Dubstep با استفاده از نرم‌افزارهای سینتی‌سایزر و سمپلرهای مختلف تولید می‌شوند.

ساختار آهنگ‌های Dubstep بسیار پیچیده و تنوع‌پذیر است و بیشتر به دلیل اینکه محور آنها بر روی بیس قوی است، برای رقص و تحریک شنوندگان بسیار مناسب هستند. با وجود اینکه در برخی آهنگ‌های Dubstep از وکال استفاده می‌شود، اما در بیشتر موارد صداهای الکترونیکی و بیت‌های سنگین آنها به خوبی نیاز شنوندگان را برطرف می‌کنند.

آهنگ‌های Dubstep در دهه 2010 میلادی بسیار محبوب شدند و به‌عنوان یکی از سبک‌های موسیقی الکترونیکی مهم شناخته می‌شوند. این سبک موسیقی در بسیاری از فیلم‌ها، تلویزیون‌ها، بازی‌های ویدئویی و حتی برخی از تبلیغات استفاده می‌شود. در کنار این‌ها، بسیاری از هنرمندان Dubstep معروف و تأثیرگذاری همچون Skrillex، Flux Pavilion، Excision و Zomboy هستند که با آثارشان به دنبال تحول در دنیای موسیقی هستند.

شما با سایت فیماهنگ می توانید جدید ترین آهنگ های Dubstep را دریافت کنید