فیماهنگ تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و در پایگاه ساماندهی ثبت شده است

دانلود آهنگ بیس دار خارجی بیس

اطلاعات

تعداد دانلود : 66

تعداد بازدید : 3504

 دانلود آهنگ line
دانلود آهنگ line دانلود آهنگ بیس دار خارجی
دانلود آهنگ

دانلود آهنگ بیس دار خارجی

فیماهنگ آهنگ‌های با بیس قوی یا سیستمی بیس دار (Bass Music)، یکی از گونه‌های موسیقی الکترونیکی هستند که با استفاده از انواع مختلف بیس و درام های الکترونیکی ساخته می‌شوند. بیس به‌عنوان یکی از مؤثرترین عناصر در آهنگ‌های با بیس قوی شناخته می‌شود. از آنجایی که بیس در موسیقی الکترونیک به شدت برجسته است، به بعضی از سبک‌های موسیقی الکترونیکی مانند داب استپ (Dubstep)، ترپ (Trap)، هارد استایل (Hardstyle) و درام اند بیس (Drum and Bass) نیز اشاره می‌شود.

بعضی از آهنگ‌های با بیس قوی به عنوان آهنگ‌های پایه برای رقص و موسیقی بدنسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین در فیلم‌های اکشن و بازی‌های ویدئویی نیز از این نوع آهنگ‌ها برای ایجاد اثرات صوتی و شخصیت‌بخشی به صحنه‌ها استفاده می‌شود.

بعضی از آهنگ‌های با بیس قوی مشهور شامل "Scary Monsters and Nice Sprites" و "Bangarang" از Skrillex، "Animals" از Martin Garrix و "Levels" از Avicii می‌شوند. در هر صورت، به دلیل شناخته شدن بسیار زیاد آهنگ‌های با بیس قوی، در سال‌های اخیر، این سبک موسیقی به شدت گسترش یافته و به عنوان یکی از سبک‌های برجسته در موسیقی الکترونیکی محسوب می‌شود.

آهنگ‌های باس یکی از سبک‌های موسیقی الکترونیک هستند که بر پایهٔ استفاده از بیس بسیار قوی و پرتکرار به صورت متناوب استوار است. این آهنگ‌ها برای شنونده‌هایی که عاشق صدای قوی بیس هستند، جذاب هستند. آهنگ‌های باس برای رقصیدن در کنار آن‌ها طراحی شده‌اند و برای جلب توجه شنونده‌ها، بسیاری از تولیدکنندگان از سمپل‌های صدای بمب دهنده و پرتکرار استفاده می‌کنند. آهنگ‌های باس از موسیقی الکترونیک الهام گرفته شده‌اند و برخلاف سبک‌های دیگر، بیشتر برای بلند کردن انرژی و تحریک شنونده‌ها طراحی شده‌اند. به‌طور کلی، آهنگ‌های باس برای شنونده‌هایی که عاشق رقصیدن هستند و از صدای بمب دهنده‌ی بیس لذت می‌برند، پیشنهاد می‌شود.

شما با سایت فیماهنگ می توانید جدید ترین آهنگ های سیستمی را دریافت کنید