#دریافت اپلیکیشن فیماهنگ منبع آهنگ های بیس دار و خارجی

اپلیکیشن فیماهنگ

جهت دریافت اپلیکیشن فیماهنگ نسخه 4.2 یا دریافت فایل نصبی به لینک های زیر مراجعه فرمایید .

image
image
image
image
ویژگی های کلیدی

دنیایی از موسیقی در دستان شما - معرفی اپلیکیشن فیماهنگ

فیماهنگ یک اپلیکیشن پخش موسیقی آنلاین است که به صورت اختصاصی برای آهنگ های سیستمی بیس دار و خارجی طراحی شده است. با استفاده از این اپلیکیشن، شما می‌توانید به صورت آنلاین و با کیفیت بالا به هزاران آهنگ سیستمی بیس دار و خارجی دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن فیماهنگ، با توجه به اینکه برای پخش آهنگ های سیستمی بیس دار و خارجی طراحی شده است، دارای ویژگی هایی است که به شما امکان پخش بهترین کیفیت صدا و بیس را می دهد..

علاوه بر این، فیماهنگ دارای ویژگی های دیگری نیز می باشد که به شما امکاناتی همچون دسترسی به لیست پخش موسیقی، پخش خودکار آهنگ ها، پشتیبانی از اپلیکیشن های موزیک دیگر و... را می دهد. به عنوان یک طرفدار آهنگ های سیستمی بیس دار و خارجی، این اپلیکیشن می تواند تجربه شما را از گوش دادن به موسیقی بهبود بخشد.

پخش موزیک در پس زمینه

کاربران باید بتوانند از اپلیکیشن خارج شده و به دیگر برنامه ها بروند و در عین حال موزیک را در پس زمینه پخش کنند. پخش موزیک آفلاین: برای کاربرانی که دسترسی به اینترنت ندارند یا برای افزایش سرعت پخش، امکان پخش فایل های موسیقی آفلاین بسیار مهم است.

پشتیبانی از پخش خودکار

این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا موزیک را به صورت خودکار پخش کنند، به عنوان مثال، پس از رسیدن به پایان یک آهنگ، اپلیکیشن به صورت خودکار به آهنگ بعدی منتقل می شود.

پشتیبانی از لیست پخش

قابلیت ایجاد و مدیریت لیست پخش برای کاربران بسیار مهم است و باید در اپلیکیشن در دسترس باشد با اپلیکیشن فیماهنگ می توانید به جدید ترین و بهترین پلی لیتس های روز دنیا دست یابید .

پخش موزیک با کیفیت بالا

اپلیکیشن باید قابلیت پخش فایل های موسیقی با کیفیت بالا مانند FLAC یا WAV را داشته باشد. این ویژگی بسیار مهم است زیرا کاربران ممکن است به دنبال پخش فایل های موسیقی با کیفیت بالا باشند.

کاربر پسند

پلی در بکگراند

بیس قوی

ذخیره و دانلود

image
درباره ما

به احتمال زیاد شما بهترین اپلیکیشن پخش موسقی را دریافت می کنید

فیماهنگ یک اپلیکیشن پخش موسیقی آنلاین است که برای طرفداران آهنگ‌های سیستمی با بیس قوی و موسیقی خارجی بهینه شده است

  • کاربر پسند

    این اپلیکیشن با ارائه کیفیت بالا، قابلیت اکولایزر قدرتمند، لیست پخش، پخش خودکار، جستجوی آهنگ و پشتیبانی از فرمت‌های مختلف، به کاربران این امکان را می‌دهد تا به آسانی و با کیفیت بالا به هزاران آهنگ سیستمی بیس دار و خارجی دسترسی داشته باشند.

  • تجربه لذت آهنگ های بیس دار

    به عنوان یک پخش‌کننده موسیقی با کیفیت بیس، فیماهنگ به تجربه گوش دادن به موسیقی با بیس قوی و عالی برای کاربران خود ارائه می‌دهد.

صفحه نمایش برنامه

همه اسکرین شات های برنامه به زیبایی طراحی شده

آهنگ های سیستمی

80

مجموع نظرات

80

تعداد پلی لیست ها

80

کاربران فعال

80

#دریافت اپلیکیشن فیماهنگ منبع آهنگ های بیس دار و خارجی

اپلیکیشن فیماهنگ

جهت دریافت اپلیکیشن فیماهنگ یا دریافت فایل نصبی به لینک های زیر مراجعه فرمایید .

app-img
image
image
image
بررسی‌های مشتری

آنچه مشتری ما درباره ما می گوید